GRYFONIKI Z HODOWLI Hell on Wheels (FCI)

Zakładając hodowle gryfoników bardzo nam zależało by nasze gryfoniki były wyjątkowe pod względem eksterieru jak i charakteru. Nie chcieliśmy rozpoczynać hodowli od psów które stworzył na tamtą chwilę nasz krajowy rynek. Dlatego rozpoczęliśmy swoje poszukiwania w krajach gdzie ta rasa jest dużo bardziej popularna niż w Polsce.
Kupując nasze psy nie patrzyliśmy na cenę, lecz na bardzo bogate i zróżnicowane pokolenia w rodowodach. Przodkowie naszych psów to utytułowane okazy, pochodzące z Czech, USA, Kanady, Rosji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Białorusi. Nasza hodowla jest domowa, dlatego że wszystkie psiaki mieszkają w domku, nie w klatkach na zewnątrz. Są traktowane jak członkowie rodziny, towarzyszą nam w życiu codziennym są dla nas jak małe, tylko włochate dzieci. Oprócz tego jest to profesjonalna hodowla, gdyż właśnie tak do niej podchodzimy , a każdy pies, założyciel naszej hodowli to bardzo dobrze przemyślany import z wyjątkowym rodowodem.

GRYFONIK BELGIJSKI – GRIFFON UNITED GOOD WIN

♂ GRIFFON UNITED GOOD WIN

GRYFONIK BELGIJSKI – KIRON Z LOVECKÉHO ZÁMEČKU

♀ KIRON Z LOVECKÉHO ZÁMEČKU

GRYFONIK BELGIJSKI – DELPHY DEMIE ROLSVI

♀ DELPHY DEMIE ROLSVI

GRYFONIK BRUKSELSKI – GRIFFON UNITED GRAMMY AWARDS

♀ GRIFFON UNITED GRAMMY AWARDS

ZAINTERESOWANY NASZYMI SZCZENIAKAMI ?
Chcesz być na bieżąco i otrzymać informację na Email !
Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany szczeniakami z naszej hodowli, podaj nam swoje dane a my będziemy Cię informować na bieżąco o planowanych miotach
PODAJ SWOJE IMIĘ
PODAJ SWÓJ E-MAIL
MOŻESZ PODAĆ RÓWNIEŻ SWÓJ NUMER TELEFONU
Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim.