AKTUALNOŚCI

World Dog Show & German Winner Show 2017

Wystawa ta była dla nas wielkim przeżyciem, zobaczyć tyle gryfoników w jednym miejscu, spotkać się ze znajomymi właścicielami i hodowcami z całego świata .
Jako jedyni reprezentowaliśmy Polskę wśród gryfoników belgijskich najwięcej było ich z Rosji , Szwecji, Czech ale były też gryfoniki z Danii i Włoch.

Pierwszy dzień wystawy możemy uznać za udany, oceniał nas sędzia z Niemiec WALTER JUNGBLUT. Kelen’S Grif Inspektor Juve (Lowa) w klasie championów otrzymał ocenę Doskonałą, lokatę 2 oraz RES VDH-CAC

Drugi dzień wystawy był dla nas lekkim zaskoczeniem 🙂 Lowa w klasie championów od polskiego sędziego JANUSZA OPARY jako jedyny otrzymał ocenę bardzo dobrą i to nie jest żaden żart ! ….

Zawsze mówię że przegrani po swojej porażce znajdują dziesiątki wytłumaczeń czemu akurat to oni przegrali, często snują też różne teorie spiskowe. Ja tego nie będę robił, zdaje sobie sprawę że tak naprawdę żaden hodowca czy właściciel (więc ja również) nie jest w 100% obiektywny w stosunku co do swojego psa.

Zamiast komentarza wrzucam fotki i filmiki 🙂


Kina jestem z Ciebie bardzo dumny 🙂

No Responses to “World Dog Show & German Winner Show 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZAINTERESOWANY NASZYMI SZCZENIAKAMI ?
Chcesz być na bieżąco i otrzymać informację na Email !
Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany szczeniakami z naszej hodowli, podaj nam swoje dane a my będziemy Cię informować na bieżąco o planowanych miotach
PODAJ SWOJE IMIĘ
PODAJ SWÓJ E-MAIL
MOŻESZ PODAĆ RÓWNIEŻ SWÓJ NUMER TELEFONU
Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim.